Zachara: W Poznaniu będę chciał się odblokować

Mateusz Zachara wiosną nie strzelił jeszcze żadnego gola dla Górnika Zabrze. Zachara był jesienią niezwykle skuteczny. Kontuzja, jaką odniósł w czasie zimowych przygotowań, sprawiła, że przez wiele tygodni musiał pauzować. Od niedawna trener Robert Warzycha znów może na niego liczyć. - Ostatnie dwa mecze rozpocząłem w wyjściowym składzie i czuję się coraz lepiej. Wiadomo, że to jeszcze nie jest optymalna forma, bo sześć tygodni przerwy zrobiło swoje i pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć - mówi. 
Kiedy Zachara znów strzeli gola dla Górnika? Najbliższa szansa już przy okazji sobotniego meczu w Poznaniu z Lechem. - Jeśli trener znowu na mnie postawi, to będę chciał się odblokować w Poznaniu, coś strzelić i tym samym pomóc drużynie w zdobyciu punktów. Lech do samego końca będzie walczył o mistrzostwo Polski. To bardzo silna drużyna z wieloma indywidualnościami, co udowodniła nie tak dawno w Zabrzu. Ale my też pokazaliśmy się z dobrej strony w dwóch pierwszych meczach rundy finałowej i uważam, że w Poznaniu wcale nie stoimy na straconej pozycji - mówi Zachara.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]