Gwaze odejdzie z Górnika?

Czy Dzikamai Gwaze, jeden z bohaterów niedzielnych Wielkich Derbów Śląska, zostanie na dłużej w Górniku Zabrze?
Gwaze strzelił gola Ruchowi Chorzów, ale zszedł z boiska jeszcze przed przerwą z powodu kontuzji. Piłkarz z Zimbabwe robi jednak coraz lepsze wrażenie. Wypożyczony z Piotrówki zawodnik wykorzystuje to, że w drugiej linii Górnika wytworzyła się luka. Mariusz Przybylski jest kontuzjowany, Radosław Sobolewski gra na obronie, a Robert Jeż kompletnie zawodzi. 
Problem w tym, że wypożyczenie z Piotrówki kończy się piłkarzowi w czerwcu. Prezes Górnika Zbigniew Waśkiewicz przyznaje w "Sporcie", że on i sztab trenerski wciąż mają wątpliwości, czy Gwaze ma zostać w klubie na dłużej. Inna sprawa to kwota i warunki, na jakich zostałby on graczem Górnika. - Nie ma takiej opcji, byśmy za niego płacili "duże" pieniądze - jasno stawia sprawę prezes Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]