Górnik zdążył porozumieć się z piłkarzami

Wczoraj minął termin uzupełniania braków w dokumentach licencyjnych. Górnik Zabrze musiał podpisać ugody w sprawie zaległości z niektórymi piłkarzami. Negocjacje trwały długo, ale udało się ten temat załatwić.
Ponadto, Górnik zdołał porozumieć się z Rozwojem Katowice w sprawie pieniędzy za transfer Arkadiusza Milika do Bayeru Leverkusen.
- Uważam, że w sprawie licencji dla Górnika nie będzie żadnej niespodzianki. Zgodnie z wytycznymi uzupełniliśmy nasz wniosek. Udało nam się osiągnąć porozumienia z piłkarzami. Pewnie, że komisja może nam wytknąć jakieś niedociągnięcia, ale w naszym wniosku nie będzie braków, które jednoznacznie przesądzałyby o tym, że nie dostaniemy licencji na kolejny sezon - mówi Waśkiewicz.
Decyzja komisji licencyjnej ma być znana 14 maja.

źródło: SportSlaski.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]