Robert Warzycha: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Górnik Zabrze pokonał Ruch Chorzów w 101. Wielkich Derbach Śląska. - Zasłużyliśmy na zwycięstwo - uważa Robert Warzycha, trener Górnika.
Górnicy wygrali po raz pierwszy w tym roku. To była też pierwsza wygrana dla Warzychy w roli trenera zabrzańskiego zespołu. - Mecz z Ruchem zawsze jest czymś specjalnym i specyficznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się go wygrać. Długo czekaliśmy na to zwycięstwo. Przyszło trochę późno, ale już wcześniej mieliśmy dobre mecze, w których brakowało nam jednak szczęścia. Zasłużyliśmy na zwycięstwo - mówi Warzycha z rozmowie z Górnik TV.
Górnicy wygrali dzięki dwóm golom strzelonym w pierwszych minutach spotkania. - 2:0 to najgorszy rezultat w piłce. Nie wiem, dlaczego tak jest i pewnie nikt nie wie. Może dlatego, że gra się po presją i nie chcę się stracić bramki? Ruch jednak nie stworzył zbyt wielu sytuacji, to my kontrolowaliśmy grę - uważa Warzycha.
Trener pochwalił kilku swoich podopiecznych. - Gwaze zagrał bardzo poprawnie, strzelił piękną bramkę. Piękną akcję przeprowadzili też Olkowski z Nakoulmą. To zaczątek polotu, który Górnik pokazywał rok temu. Wszystko idzie ku dobremu. Mam nadzieję, że kolejne mecze też będą tak efektywne - podkreślił.

źródło: Gazeta Wyborcza / GórnikTV



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]