Gazeta na Wielkie Derby – bezpłatny prezent dla kibiców

Górnik przygotował z okazji Wielkich Derbów Śląska specjalną gazetę poświęconą rywalizacji zabrzańskiego klubu z Ruchem Chorzów.
Na 12 stronach bezpłatnego programu meczowego znajdzie się wiele ciekawych tekstów. Będzie się z nich można m.in. dowiedzieć, komu poza zabrzańskim klubem kibicuje bramkarz Grzegorz Kasprzik, kto jest piłkarskim idolem Dżikamai Gwaze, dlaczego trener i menedżer Robert Warzycha nie strzelił bramki Ruchowi i co łączy Wielkie Derby Śląska z derbami Liverpoolu. 
W gazecie nie zabraknie także tekstów historycznych. Do poczytania artykuły o Włodzimierzu Lubańskim, który 43 lata temu upokorzył niebieskich na Cichej oraz tekst o niezwykłym epizodzie z kariery ikony Ruchu Gerarda Cieślika, który... reprezentował również barwy Górnika.
Gazeta będzie rozdawana w dniu meczu na stadionie oraz na ulicach Zabrza i okolicznych miast.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]