Steinbors: W naszej grze było widać progres

- W grze zespołu było widać progres i myślę, że możemy być optymistami przed spotkaniem z Ruchem Chorzów - powiedział po meczu z Pogonią Szczecin bohater wczorajszego spotkania, Pavels Steinbors.
W spotkaniu z Pogonią Steinbors puścił dwie bramki, ale i tak był jednym z najlepszych - jeśli nie najlepszym - zawodnikiem na boisku. W kilku sytuacjach uratował swój zespół od utraty kolejnych bramek. - Myślę, że możemy być dzisiaj zadowoleni z naszego występu. Wiadomo, nie powinniśmy w taki sposób tracić bramek, które były po prostu prezentami dla rywala. Dwukrotnie potrafiliśmy się jednak podnieść, pokazaliśmy dzisiaj charakter, a remis wydaje się być sprawiedliwy - ocenił mecz Łotysz. - W grze zespołu było widać progres i myślę, że możemy być optymistami przed spotkaniem z Ruchem Chorzów - dodał.
Bramkarz Górnika bronił w specjalnej masce, która w samej grze nie przeszkadzała, ale jednak utrudniała oddychanie. - Co do mnie, na pewno nie tak wyobrażałem sobie swój powrót. Gole traciliśmy bowiem w trudnych momentach, najpierw na początku meczu, a później do szatni. Jeśli chodzi o maskę, w dalszym ciągi miałem delikatne problemy z oddychaniem - przyznał Steinbors.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online