Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): - Wynik remisowy jest sprawiedliwy i dobrze odzwierciedla to co działo się na boisku. Pozbieraliśmy się po szybko straconej bramce, ale gdy mecz zaczął się toczyć pod nasze dyktando dostali gola do szatni. Musiało upłynąć trochę czasu zanim znowu wróciliśmy do gry. Mieliśmy piłkę meczową, nie udało się jej wykorzystać, ale gdy na wyjeździe przegrywa się dwa razy trzeba być zadowolonym z remisu. 

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni): - Po dobrym początku oddaliśmy inicjatywę Górnikowi. Nie potrafiliśmy przetrzymać piłki w środku pola, graliśmy wybijankę. I to się zemściło. Zagraliśmy bez Akahoshiego, a wiadomo ile on znaczy dla naszego zespołu. Zagraliśmy w ustawieniu 4-4-2, ale Jakub Bąk nie miał być drugim napastnikiem. Chciałem, aby grał bardziej w pionie i poruszał się między pomocą a Marcinem Robakiem. Nie bardzo to jednak mu wychodziło.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]