Do sztabu Górnika może dołączyć szkoleniowiec z USA

"Sport" informuje, że zmiana na stanowisku trenera przygotowania fizycznego to być może początek przemeblowań w sztabie szkoleniowym Górnika. W środę Sebastian Leciak zadebiutował jako nowy trener przygotowania fizycznego.
Leciak może być jednak rozwiązaniem tymczasowym, bo jest pomysł, aby do sztabu zespołu dołączył szkoleniowiec, z którym trener Robert Warzycha pracował w Columbus Crew. Szefowie Górnika na razie nie chcą jednoznacznie określić się w tej sprawie. - Wszystkie decyzje zapadną po sezonie. Zastanawiamy się nad tym. Pytanie tylko, czy będzie nas stać na takie rozwiązanie - mówi prezes Zbigniew Waśkiewicz.
Górnik już drugi sezon z rządu fatalnie spisuje się w rundzie wiosennej, co rodzi przypuszczenia, że popełnione zostały błędy w czasie zimowych przygotowań.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]