Warzycha: Zawodnicy odżyli, zarówno fizycznie, jak i psychicznie

Robert Warzycha, szkoleniowiec Górnika nie ukrywał swojego zadowolenia po wygranej z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:0). Jego zdaniem, to pozwoli piłkarzom na złapanie głębszego oddechu po serii fatalnych meczów w rundzie wiosennej.
- Zarówno dla nas, jak i dla Podbeskidzia, które przygotowuje się do walki o utrzymanie był to bardzo pożyteczny sparing. Zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne. Cieszy jednak przede wszystkim nasza dobra postawa. Gra była poukładana, stworzyliśmy sobie kilka bardzo ładnych okazji do zdobycia bramki, wykorzystaliśmy dwie - wyznał Warzycha. 
- Widać, że zawodnicy odżyli, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mam nadzieję, że w meczach ligowych również będziemy wyglądać tak dobrze - dodał trener.
Przypomnijmy, że Górnik nie wygrał w Ekstraklasie od jedenastu kolejek. Po raz ostatni 14-krotni mistrzowie Polski mogli cieszyć się ze zwycięstwa 3 grudnia minionego roku, kiedy to do okazali się lepsi od Widzewa Łódź (3:2).

źródło: PilkaNozna.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]