Seweryn Gancarczyk trenuje już indywidualnie

Górnik w szczęśliwych okolicznościach znalazł się w grupie mistrzowskiej T-Mobile Ekstraklasy, mimo że od 11 spotkań nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W ostatnich siedmiu bataliach ligowych zmagań prawdopodobnie zespołowi z Roosevelta pomoże Seweryn Gancarczyk, który nie ukrywa, że wrócił już do indywidualnych treningów.
- Myślę, że kwestia mojego powrotu do gry rozstrzygnie się w ciągu dwóch tygodni. Wówczas będę mógł dołączyć do drużyny. Nie zmienia to jednak faktu, że od dwóch tygodni trenuję. Niemniej są to zajęcia indywidualne - mówił obrońca Górnika, Seweryn Gancarczyk.
Seweryn Gancarczyk jest wyłączony z gry od listopada minionego roku. Powodem tego było zapalenie spojenia łonowego i samej kości łonowej. Warto nadmienić, że kontrakt 32-latka z 14-krotnym mistrzem Polski obowiązuje do końca czerwca. Można zatem przypuszczać, że najbliższe miesiące mogą być dla byłego gracza Lecha Poznań decydujące w kontekście przyszłości w Górniku Zabrze.

źródło: goal.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]