Raul Gonzalez trenuje z Górnikiem. "Chciałbym być częścią tego fantastycznego zespołu"

Z drużyną Roberta Warzychy trenuje były zawodnik GKS Bełchatów Raul Gonzalez. Piłkarz z Wenezueli będzie ćwiczył z zespołem przez kilka najbliższych dni. - Górnik to jeden z największych polskich klubów. To byłoby dla mnie znakomite doświadczenie, gdybym miał możliwość w nim zagrać. Chciałbym się zaprezentować z jak najlepszej strony i być częścią tego fantastycznego zespołu, który tak wiele zrobił dla polskiego futbolu. Byłoby to ogromnie ważne dla mnie i dla mojej kariery - mówi Gonzalez w rozmowie z Górnik TV. 
28-letni Raul Gonzalez w Polsce gra od prawie dwóch lat. Wcześniej występował na Cyprze. W bełchatowskim zespole w poprzednim sezonie zagrał w 22 spotkaniach. Jesienią nie szło mu już tak dobrze i występował w trzecioligowych rezerwach. W listopadzie, za porozumieniem stron, rozwiązał kontrakt z GKS.
Teraz znowu ma szansę na powrót do ekstraklasy. - Na razie za wcześnie na oceny. Zobaczymy, co z tego wyniknie - mówi trener-menedżer Górnika Robert Warzycha.

źródło: PAP / GW / Górnik TVRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]