Nakoulma czaruje formą tylko w rundzie jesiennej

"Sport" analizuje grę Prejuce Nakoulmy w Górniku Zabrze. Wniosek? W rundzie wiosennej piłkarz wiele traci ze swojej klasy.
Gdyby w rundzie zasadniczej obecnego sezonu Nakoulma strzelił dziesięć bramek, dostałby specjalną premię, przewidzianą w kontrakcie z Górnikiem Zabrze. Piłkarz w dziewięciu wiosennych kolejkach nie zdobył jednak ani jednego gola, nie zanotował też zresztą ani jednej asysty. Bywało, że brylował w poszczególnych spotkaniach, ale w sumie raził jednak nieskutecznością. Reprezentant Burkina Faso w poprzednich latach też zresztą nie potrafił pokonać bariery 10 goli. W sezonie 2011/12 zdobył 9 goli, rok później 5.
Odejście Nakoulmy z Górnika jest raczej przesądzone. Nie można wykluczyć, że piłkarz już podpisał kontrakt z jakimś klubem.
- Nakoulma to piłkarz na pewno nieprzeciętny, ale potwierdziło się to, co zawsze o nim mówiłem. Jest nieobliczalny i nieregularny. Dlatego na Zachodzie będzie miał problem - ocenia w "Sporcie" ekspert Canal+ Grzegorz Mielcarski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]