Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Mariusz Rumak (trener Lecha Poznań): Cały czas mieliśmy w głowach, że nie wygrywamy na wyjazdach. Jechaliśmy do mocnego zespołu. Cieszę się ze zdobytych trzech goli i punktów. Bardzo jestem zadowolony, że nie straciliśmy dziś bramki. Choć trochę szczęścia mieliśmy. Czas świąteczny będzie dla moich piłkarzy pracowity i radosny zarazem. Dobrze przygotujemy się do kolejnych spotkań. 

Józef Dankowski (drugi trener Górnika Zabrze): Nie tak to miało wyglądać, runda zasadnicza miała się inaczej zakończyć. Przegraliśmy z zespołem lepszym. Mamy bogaty materiał do analizy. Wyszliśmy na mecz zdenerwowani, z powiązanymi nogami, straciliśmy dwa gole w prostych sytuacjach. Pocieszeniem jest tylko to, że jesteśmy na siódmym miejscu. Przy trzeciej bramce słyszeliśmy coś, co przeszkodziło piłkarzom. Stanęli, a rywale grali dalej. Nie można się tak wyłączać.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]