Górnik wraca do zdrowia

Ostatni trening Górnika przed pucharowym meczem z Zawiszą Bydgoszcz odbył się na głównej płycie przy włączonym oświetleniu. Sztab szkoleniowy dysponuje coraz większą ilością zdrowych piłkarzy.
We wtorkowym rozruchu udział wzięli wszyscy piłkarze poza Mariuszem Magierą, Konradem Nowakiem, Oleksandrem Szeweluchinem i Błażejem Augustynem. Indywidualnie trenowali Pavels Steinbors, Seweryn Gancarczyk i Mariusz Przybylski, a do ćwiczeń na pełnych obrotach wrócili już kontuzjowani w ostatnim czasie Paweł Olkowski, Mateusz Zachara, Boris Pandża oraz Adam Danch i Gabriel Nowak. Na powrót do gry dwóch ostatnich trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać.
Po treningu drużyna wyjechała na przedmeczowe zgrupowanie. Środowy rewanż 1/4 finału z Zawiszą Bydgoszcz rozpocznie się o godzinie 19:45.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]