Oświadczenie Łukasza Skorupskiego w sprawie licencji dla Górnika

Łukasz Skorupski w specjalnym oświadczeniu dementuje, jakoby złożył do PZPN wniosek o pozbawienie Górnika Zabrze licencji na grę w ekstraklasie. 

Oświadczenie Łukasza Skorupskiego (pisownia oryginalna):

"Drodzy Kibice,

Wczorajszy artykuł autorstwa Pana Marcina Ziach zamieszczony na stronie www.sportowefakty.pl pod adresem "http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/426451/bramkarz-as-romy-pozbawi-licencji-gornika-zabrze?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss/" okazał się szokiem nie tylko dla Was ale i dla mnie.

Zapewniam, że jako wierny kibic Górnika Zabrze nigdy nie składałem ani nie planuje składać żadnych wniosków o pozbawienie Klubu licencji na grę w Ekstraklasie. Stwierdzenie jakobym w ten sposób chciał działać na szkodę Górnika jest po prostu absurdalne. Niebawem złożę w tej sprawie wniosek o sprostowanie artykułu prasowego.

Żeby jednak wszyscy mieli pełny obraz sytuacji muszę przyznać, że od wielu miesięcy (w tym roku miną 2 lata) oczekuje na zapłatę zaległego wynagrodzenia. Głęboko wierzyłem w możliwość załatwienia tej sprawy na drodze polubownej. Niestety, na pisemne wezwanie do uregulowania zobowiązań Zarząd Klubu nawet nie odpowiedział, o zapłacie już nie wspominając. By uniknąć zatem przedawnienia moich roszczeń oraz celem ostatecznego ustalenia ich wysokości sprawę musiał rozpatrzeć Piłkarski Sąd Polubowny. Górnik wstępnie zadeklarował wprawdzie wolę polubownego zakończenia sporu, by następnie nawet nie stawić się na rozprawie.

Wierzę, że zrozumiecie, że nie mogę ponosić odpowiedzialności za sposób zarządzania Klubem i działania, których intencją jest jedynie przedłużenie czasu, a nie poważne załatwienie problemu".

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]