Olkowski: Nie symulowałem żadnej kontuzji

O Pawle Olkowskim ostatnio jest głośno, choć z powodu kontuzji odniesionej podczas zgrupowania kadry nie rozegrał jeszcze wiosną ani jednego oficjalnego meczu. Wszystko przez wyjazd na testy medyczne do 1.FC Koeln (przenosi się tam po sezonie), o którym nie zawiadomił swoich szefów w Górniku.
Olkowski przyznaje, że zrobił źle, nie informując nikogo w klubie. - Co mam teraz zrobić... Oczywiście, że miałem o tym powiedzieć, ale czasu nie cofniemy. Myślę, że już wszystko zostało wyjaśnione - mówi w "Sporcie" Olkowski. - Proszę mi wierzyć, że nie symulowałem żadnej kontuzji i nie jestem myślami w 1. FC Koeln. Chcę grać, bo nie ma piłkarza, który może sobie pozwolić przez pół roku nie wyjść na boisko - podkreśla Olkowski.
Prawy obrońca Górnika dodaje, że na koniec swojego pobytu w Zabrzu chciałby jeszcze odnieść jakiś sukces - w lidze albo Pucharze Polski. - Zapewniam, że na koniec chcę odnieść wymierny sukces. Wciąż wszystko jest możliwe, a ja chcę być dobrze zapamiętany. Jeżeli czegoś mi brakuje, to oczywiście ogrania. Nie wiem, czy dziś wytrzymałbym fizycznie cały mecz, więc pewnie w środę jeszcze nie zagram - wyjaśnia. Piłkarz jest w pełnym treningu od soboty.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]