Górnik podpisał umowę z Concordią Knurów

Na deskach Kina-Sceny-Kultura doszło wczoraj do podpisania umowy o współpracy pomiędzy Górnikiem a Concordią. W pierwszym etapie dotyczyć ona będzie wspólnego piłkarskiego przedszkola zaprzyjaźnionych klubów.
Umowę podpisali Krzysztof Maj oraz Krzysztof Grabowski ze strony Górnika oraz Zbigniew Kosmala oraz Andrzej Michalewicz - przedstawiciele władz klubu z Knurowa. Po zaparafowaniu umów doszło do tradycyjnej wymiany koszulek. 
- Zainteresowanie powołanym w ubiegłym roku piłkarskim przedszkolem przerosło nasze oczekiwania, stąd naturalną konsekwencją jest jego rozszerzenie o kolejne miejscowości - powiedział po podpisaniu Krzysztof Maj - Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że naszym partnerem została Concordia, pamiętając ilu świetnych zawodników w przeszłości trafiało do Górnika właśnie z Knurowa.
Oficjalne otwarcie i pierwsze zajęcia w ramach piłkarskiego przedszkola Górnika i Concordii zaplanowane są na kwiecień.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]