Paweł Olkowski nie zostanie ukarany

Paweł Olkowski nie zostanie ukarany przez klub za to, że bez informacji wyjechał do Niemiec, gdzie przeszedł testy w 1. FC Koeln. Skończyło się na rozmowie z władzami Górnika Zabrze.
O wyjeździe Olkowskiego do Niemiec Górnik dowiedział się... dzięki informacji na stronie internetowej 1. FC Koeln. - Po prostu głupio wyszło. Oczywiście, że powinienem powiedzieć w klubie o swoim wyjeździe, bo postawił klub w niezręcznej sytuacji. Przecież można było oficjalnie podać wiadomość, że wyzdrowiał, wznowił treningi i lada moment powinien trenować z zespołem, dlatego może jechać do Niemiec i tyle... - komentuje sprawę Krzysztof Bukalski.
- Zestawienie zdjęć z Kolonii z wiadomością o tym, że Paweł wciąż nie może grać nie wyglądało najlepiej. Plus jednak bym znalazł. Samemu Olkowskiemu powinno teraz zależeć na szybkim powrocie na boisko, by udowodnić, że chce Górnikowi wiosną pomóc - uważa były kapitan Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]