Bochynek: Obecna kadra Górnika nie daje żadnej gwarancji dobrego wyniku

Górnik zawodzi wiosną na całej linii. Niedawny wicelider rozgrywek w rundzie rewanżowej jeszcze nie wygrał. O problemach zabrzańskiej drużyny mówi na łamach "Sportu" Marcin Bochynek, były trener Górnika.
Bochynek najwięcej miejsca poświęca Robertowi Warzysze, którego przed laty ściągnął na Śląsk z Górnika Wałbrzych. Bochynek uważa, że nowy trener Górnika poradzi sobie w Ekstraklasie, ale pod warunkiem że otrzyma wsparcie współpracowników. - To nieuniknione, skoro 25 lat było się poza Polską. Dobrze, że wziął do sztabu Józka Dankowskiego, który coś podpowie, naświetli problem - mówi "Sportowi" Bochynek.
Były szkoleniowiec dostrzega też problemy. - Warzycha pewnie już widzi, że obecna kadra - przy pladze kontuzji - nie daje żadnej gwarancji dobrego wyniku. To przykre co powiem, ale moim zdaniem nie ma wielkich szans, by z tych konkretnych ludzi wyciągnąć coś więcej. Drugi rok z rzędu mają taką wiosną. Przecież już za Adama Nawałki przegrali w drugiej rundzie dziesięć meczów, czyli więcej niż teraz - przypomina.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]