Górnik nic nie wiedział o wyjeździe Olkowskiego na testy medyczne

Paweł Olkowski pomyślnie przeszedł testy medyczne w 1.FC Koeln. Tyle że działacze jego macierzystego klub byli tym... zaskoczeni - pisze katowicki "Sport".
Olkowski wiosną nie rozegrał jeszcze meczu z powodu kontuzji. We wtorek przeszedł testy w Kolonii, gdzie będzie grał od najbliższego sezonu. Podpisał tam trzyletni kontrakt obowiązujący od 1 lipca. Kiedy zagra w Górniku? - Sytuacja z jego wyjazdem była dla nas zaskoczeniem. Przeanalizujemy ją i w czwartek podejmiemy decyzję - mówi "Sportowi" prezes Zbigniew Waśkiewicz. 
Zawodnik, odkąd nabawił się kontuzji na zgrupowaniu reprezentacji Polski, nie gra. Przeszedł kilka badań, które nie wykazały urazu. Piłkarz od kilku dni trenuje z zespołem, nie narzeka na żaden ból. Można więc przypuszczać, że wkrótce wróci na boisko...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]