Paweł Olkowski zdał testy w 1.FC Koel

Paweł Olkowski, który w styczniu podpisał kontrakt z 1.FC Koel, na pewno od przyszłego sezonu zagra w niemieckim klubie. Obrońca Górnika pozytywnie przeszedł testy i latem przeniesie się do Kolonii. Teraz trzyma kciuki za przyszłych kolegów w ich walce o awans do Bundesligi.
Paweł Olkowski umowę z 1.FC Koeln podpisał już w styczniu, ale jej wejście w życie uzależnione było od wyników testów medycznych. Te przeprowadzono we wtorek, a teraz klub oficjalnie potwierdził, że polski obrońca zagra w Kolonii. 
- Jestem podekscytowany perspektywą występów w tak wielkim klubie - mówi Olkowski. - Moim przyszłym kolegom życzę udanej końcówki sezonu oraz awansu do Bundesligi, a działaczom dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzyli.
- Równocześnie wyrażam wdzięczność dla Górnika, dzięki któremu rozwinąłem się piłkarsko. Do końca rozgrywek w pełni koncentruję się na grze w Zabrzu i osiągnięciu założonych celów - dodał Olkowski.źródło: Super Express / fot. fc-koeln.deRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]