Szeweluchin i Pandża na liście kontuzjowanych

Meczu w Bydgoszczy nie ukończyli z powodu urazów stoperzy Górnika Oleksandr Szeweluchin i Boris Pandża. Obu wykluczył z gry ból mięśnia dwugłowego uda.
Na razie nie wiadomo jeszcze czy kontuzje wykluczą wysokich obrońców z udziału w niedzielnym meczu o ligowe punkty ze Śląskiem Wrocław. W środę obaj defensorzy zostaną poddani badaniu USG, które da odpowiedź na pytanie, jak groźne są to urazy. - Obaj mają urazy mięśniowe. Bardzo podobne. Po środowych badaniach będziemy wiedzieli, czy zagrają w meczu ze Śląskiem - mówił po meczu trener Józef Dankowski.
Szeweluchin opuścił boisko tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania. Pandża został zmieniony w 69. minucie spotkania.
Kontuzje to prawdziwa zmora Górnika w tym sezonie. Poza Pandżą i Szeweluchinem, z mniej lub bardziej poważnymi urazami, zmaga się jeszcze dziewięciu innych piłkarzy Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]