Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): - Ciężko nam wygrać mecz, czy to ligowy, czy pucharowy. Gry jednak nie musimy się wstydzić, bo mieliśmy kilka niezłych akcji, także tych do strzelenia bramki. Myślę, że byliśmy świadkami niezłego meczu z obu stron. Wynik jest jednak nadal otwarty, bo nie zapominajmy, że to jest Puchar Polski i mamy przed sobą rewanż. Dzisiaj gratuluję zespołowi i trenerowi Zawiszy, ale postaramy się jednak, by to Górnik przeszedł do półfinału. 

Ryszard Tarasiewicz (trener Zawiszy Bydgoszcz): - Górnik w większości spotkania lepiej operował piłką w środku pola, a my nie ustrzegliśmy się prostych błędów, technicznych przede wszystkim, które powodowały, że mecz kosztował nas nieco więcej wysiłku niż przeciwnika. Chłopcy jednak znowu pokazali charakter. Nie lubię, co prawda, używać za często tego słowa, bo to jest obowiązkiem każdego sportowca. Nie pierwszy raz tracimy bramkę jako pierwsi i nie podłamuje nas to, tylko staramy się dążyć do korzystnego rezultatu. I taki dziś mamy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w rewanżu będzie czekało nas ciężkie spotkanie. Dzisiejsza wygrana nieco bardziej przybliża nas do półfinału niż Górnika.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]