Nieciekawa sytuacja Mariusza Przybylskiego. Ból wrócił

Kiedy Mariusz Przybylski wróci do gry? W dalszym ciągu trudno odpowiedzieć na takie pytanie. - Bólu nie było, ale w poniedziałek wrócił - mówi pomocnik Górnika Zabrze, który w tym roku jeszcze ani razu nie zagrał.
Przybylski kontuzji nabawił się w trakcie zgrupowania w Turcji, po starciu na treningu z Borisem Pandżą. - Moim problemem jest troczek dolny mięśni strzałkowych umiejscowiony w prawej stopie. Rozmawiałem ostatnio z doktorem Fickiem, znanym specjalistą od urazów i on powiedział mi, że ból, jaki się pojawia w tym troczku będzie stopniowo zanikał - wyjaśnia pomocnik. 
Problem w tym, że ból... nie zanika. - Niestety ból wrócił, lekarz twierdzi, że będzie zanikał, ale tak raczej nie jest. Jak robię nagłe zwroty to ten ból się pojawia. Przede wszystkim nie mam pełnej ruchomości stopy. A jeszcze w sobotę było sporo optymizmu, odbyłem trening i było nieźle. Bólu nie było, ale w poniedziałek wrócił - martwi się Przybylski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]