Warzycha: Chcemy pokazać inteligentną piłkę

Trener Górnika, Robert Warzycha liczy przynajmniej na bramkowy remis w meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Wtorkowy mecz w Bydgoszczy zostanie rozegrany w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski.
- Pamiętam, że Górnikowi, w którym ja występowałem, zawsze ciężko grało się w Bydgoszczy. Za moich czasów oni weszli do pierwszej ligi i mieli paru naprawdę dobrych piłkarzy. Takich jak Mirek Rzepa czy Piotrek Nowak. Niełatwo było tam wygrać, ale jakoś sobie radziliśmy.  Teraz chcemy zrobić dobry wynik w Bydgoszczy, więc musimy zagrać inteligentnie, by ten dobry wynik osiągnąć. Musimy być bardzo dobrze przygotowani, by wyjść zwycięsko z tego dwumeczu. Chcemy co najmniej osiągnąć bramkowy remis, a najlepiej byłoby wygrać, by zapewnić sobie zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem. Nie sądzę, by gra co trzy dni, zarówno w lidze, jak i Pucharze Polski, mogła stwarzać nam problemy. Trzeba umiejętnie rozłożyć siły i dobrze się zregenerować. W zespole jest optymizm, chcemy pokazać inteligentną i skuteczną piłkę - mówi Warzycha.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]