Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni): - Był to mecz o dwóch obliczach. O pierwszej połowie chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. W przerwie mieliśmy sobie w szatni wiele do powiedzenia. Zachęcaliśmy bowiem Górnika do strzelenia gola swoimi nierozważnymi zagraniami. W drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę, szybko zdobyliśmy gola, stworzyliśmy kilka następnych okazji, ale Górnik kontratakował i w końcówce miał świetna sytuację. Z przebiegu spotkania myślę, że remis jest zasłużony. Cieszymy się z wyniku, ale też mamy o czym myśleć, bo zagraliśmy dziś dwie różne części w meczu.

Józef Dankowski (trener Górnika): - My chcielibyśmy, aby pierwsza połowa w naszym wykonaniu trwała i po przerwie. W drugiej części Pogoń miała co prawda przewagę, ale niewiele z niej wynikało. Jeżeli nie wykorzystuje się takich sytuacji jak ta nasza z końcówki spotkania, to trzeba się cieszyć z remisu, bo mecz mógłby się różnie skończyć.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]