Warzycha: Górnikowi odmówić nie mogłem. Kocham Zabrze

- Praca w Europie zawsze mnie interesowała. A otrzymując możliwość trenowania w mojej ojczyźnie, zwłaszcza w klubie, gdzie miałem tyle sukcesów, zwyczajnie nie mogłem odmówić - mówi Robert Warzycha, który dzisiaj zostanie zaprezentowany jako nowy trener Górnika. - Kocham Zabrze, to miasto zawsze miałem w sercu, ponieważ spędziłem tam 6 lat. Stare, dobre czasy - dodaje Warzycha dziennikarzowi Chrisowi Reiko tuż przed wylotem do Polski. 
Z Górnikiem Warzycha zdobywał dwukrotnie mistrzostwo Polski (1987 i 1988) oraz Superpuchar Polski (1988). Warzycha nie ukrywa, że pracę w Zabrzu chciałby potraktować jako przystanek do pracy z reprezentacją Polski. – Każdy trener na świecie, który twierdzi, że nie marzy o pracy z kadrą, nie mówi prawdy. Ja nie jestem może w stu procentach gotowy, ale pewnego dnia oczywiście chciałbym pracować z reprezentacją Polski. Mam nadzieję, że praca w Górniku Zabrze może być ważnym krokiem w mojej karierze. Jestem podekscytowany, wdzięczny za danie mi tej możliwości i gotowy na wyzwanie – dodał.

źródło: Przegląd Sportowy / soccerchris.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]