Robert Warzycha zostanie nowym trenerem Górnika

Były reprezentant Polski Robert Warzycha przejmie obowiązki nowego szkoleniowca Górnika Zabrze.
Oficjalna prezentacja nowego trenera nastąpi dopiero w środowy wieczór, ale sprawa jest już przesądzona - to właśnie Warzycha zastąpi zwolnionego w niedzielę Ryszarda Wieczorka. 
51-letni Warzycha to były piłkarz Górnika i reprezentacji Polski. Grał także m.in. w angielskim Evertonie i amerykańskim Columbus Crew. To właśnie z tym ostatnim klubem był związany w ostatnich latach. Po zakończeniu kariery pracował w nim jako asystent trenera, a potem jako pierwszy szkoleniowiec. Został zwolniony we wrześniu ubiegłego roku.
Początkowo nie był uważany za faworyta w wyścigu o stanowisko trenera Górnika, ale już we wtorek zaczęły pojawiać się informacje, że to na niego postawił prezes Zbigniew Waśkiewicz.
Nowy trener ma poprowadzić czwartkowy trening Górnika. Jego debiut nastąpi już w sobotnim meczu z Pogonią Szczecin.

źródło: Gazeta Wyborcza / fot. thecrew.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]