Kto nowym trenerem Górnika Zabrze? "To będzie pozytywna niespodzianka"

W środowy wieczór Górnik przedstawi szkoleniowca, który zastąpi na trenerskiej ławce zabrzańskiego zespołu Ryszarda Wieczorka. "Sport" odrzuca kolejnych kandydatów.
Zbigniew Waśkiewicz, prezes Górnika, pożegnał Wieczorka po ostatniej porażce z Zawiszą Bydgoszcz. Na trenerskiej giełdzie zaraz pojawiło się kilka nazwisk potencjalnych kandydatów: Jan Urban, Waldemar Fornalik, Artur Płatek, Werner Liczka, Tomasz Hajto... 
Prezes od początku podkreślał, że drużyny nie przejmie obcokrajowiec. A więc kto? - Mogę powiedzieć, że nie będą to panowie Urban, Płatek czy Fornalik. Kto? Wie kilka osób i umówiliśmy się, że zachowamy dyskrecję. Dla kibiców to będzie niespodzianka, ale wydaje mi się, że bardzo pozytywna. Klub zatrudnia tylko pierwszego trenera. Asystenci [Marcin Prasoł i Kamil Kanclerz - przyp. red.] pozostają ci sami - mówi "Sportowi" Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]