Forum
 

Mańka zastąpi Olkowskiego?

Uraz Pawła Olkowskiego na zgrupowaniu kadry wymusza zmiany w zespole Ryszarda Wieczorka.
Wszystko wskazuje na to, że rundę wiosenną zespół Górnika rozpocznie bez swojego asa atutowego, czyli Pawła Olkowskiego. Kontuzjowanego prawego obrońcę ma zastąpić Maciej Mańka. Uraz na zgrupowaniu reprezentacji Polski sprawił, że Olkowski nie gra w sparingach zabrzan. Nie wystąpił też we wczorajszym spotkaniu z Illicziwcem Mariupol. Na jego pozycji gra teraz Maciej Mańka. 
Jesienią piłkarz nie dostawał szans najpierw od Adama Nawałki, a później od nowego szkoleniowca zabrzan Ryszarda Wieczprka. Sytuację zmieniła kontuzja kolejnego obrońcy. Mańka, który w poprzednim sezonie bardzo dobrze spisywał się w barwach GKS Tychy, dostanie więc wreszcie szansę pokazania się na boiskach ekstraklasy. - Powoli musimy się przymierzać do tego, co czeka nas w rundzie wiosennej. Na pewno zmartwieniem jest nieobecność Pawła Olkowskiego i Mariusza Przybylskiego. Także Rafał Kosznik będzie potrzebował trochę czasu, żeby wejść w rytm meczowy - mówi trener Wieczorek.
Dzisiaj ekipa Górnika wraca z trzytygodniowego obozu przygotowawczego w Turcji do domu. Po przyjeździe trenerzy i działacze zdecydują też, czy w kadrze zespołu mają pozostać tacy zawodnicy, jak: Dzikamai Gwaze, Rafał Kurzawa czy Słowak Peter Stepanovsky.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online