Zmiany w radzie nadzorczej Górnika

W trakcie Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Górnika Zabrze SSA przegłosowane zostały zmiany w składzie Rady Nadzorczej. Nowymi członkami tego gremium zostali: prof. Zbigniew Waśkiewicz i Radosław Kamiński.
Nowi członkowie Rady Nadzorczej zostali powołani w miejsce Michaela Muellera i Zdzisława Iwańskiego, którzy przestali pełnić swoje funkcje. 

Zbigniew Waśkiewicz – doktor habilitowany nauk o kulturze fizycznej, profesor uczelniany, były rektor AWF im. J. Kukuczki w Katowicach, prezes Polskiego Związku Biathlonu.
Absolwent AWF w Katowicach, gdzie od 2001 kieruje Katedrą Zespołowych Gier Sportowych. W 2004 mianowany profesorem uczelnianym AWF Katowice, a w 2005 wybrany jej rektorem. W chwili wyboru miał 34 lata, będąc najmłodszym rektorem szkoły wyższej w Polsce.

Radosław Kamiński - Dyrektor Departamentu Prawnego TUiR Allianz Życie Polska SA. Radca prawny, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Z ubezpieczeniami związany od 1996 r. Przez trzy lata pracował w nadzorze ubezpieczeniowym i blisko dziesięć w spółkach ubezpieczeniowych grupy Allianz w Polsce. Członek zarządu Allianz ALP Sp. z o.o. Specjalizuje się w ubezpieczeniowym prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online