Gwaze: Cieszę się, że dostałem szansę

Po ustaleniach między działaczami oraz trenerem Ryszardem Wieczorkiem Dzikamai Gwaze wczoraj w nocy dołączył do ekipy zabrzan w Turcji. - Cieszę się, że dostałem taką szansę. Mam za sobą dobrą rundę i czuję, że mogę zrobić krok do przodu w swojej karierze. W Górniku jest mi bardzo dobrze. Przyjęto mnie jak najlepiej, jest też w drużynie Prejuce Nakoulma, który pomaga jak może - mówił przed wylotem nad Bosfor Dzikamai Gwaze. 
Ofensywnie grający pomocnik z Afryki ma za sobą udaną jesień. W barwach trzecioligowej LZS Piotrówka strzelił 10 bramek. Na początku stycznia dostał szansę w zespole wicelidera ekstraklasy. Pojechał na zgrupowanie do Zakopanego, z dobrej strony zaprezentował się w meczach sparingowych, ale ostatecznie nie znalazł się w kadrze piłkarzy, którzy w poniedziałek rano wyjechali do Antalyi.
Teraz na długim zgrupowaniu w Turcji Gwaze będzie raz jeszcze mógł przekonać działaczy i szkoleniowców do swojej osoby. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to z klubem z Zabrza ma podpisać półroczny kontrakt.

na podstawie: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online