Nakoulma blisko Besiktasu

- To prawda. Besiktas Stambuł interesuje się Nakoulmą. Temat jest gorący, ale nic nie jest przesądzone - mówi Daniel Weber, menedżer piłkarza Górnika Zabrze. O tym, że wielki turecki klub myśli o pozyskaniu reprezentanta Burkina Faso, poinformowały wczoraj tureckie media. Sam Nakoulma, który wcześniej odrzucił kilka ofert (między innymi z Tereka Grozny), tym razem jest napalony na wyjazd. 
Piłkarz jest już w Turcji, ale na razie na zgrupowaniu z Górnikiem w Antalyi. On i jego menedżer czekają na telefon ze Stambułu. Jeśli zadzwoni, to Górnik nie będzie robił przeszkód, bo to okienko jest ostatnim, w którym zabrzanie mogą na nim zarobić. Latem Afrykańczyk mógłby odejść za darmo.
Poza Besiktasem graczem Górnika interesują się jeszcze trzy inne tureckie kluby, ale ich nazwy nie są już tak elektryzujące jak potentanta ze Stambułu. A najlepsza finansowo oferta dla Nakoulmy pochodzi nie z Turcji, ale z Chin. Ten kierunek piłkarza interesuje jednak dużo mniej.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online