Prejuce Nakoulma nie przyjechał do Polski

Wielkie zamieszanie z Prejuce Nakoulmą. Piłkarze Górnika rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej bez swojej największej gwiazdy. "Prezesa" nie ma nawet na liście na wyjazd na obóz do Zakopanego.
Zespół z Zabrza rozpoczął przygotowania od wtorkowych badań i dwóch środowych treningów. Próżno było na nich znaleźć Nakoulmy. Reprezentant Burkina Faso został w domu, a sztab trenerski Górnika nieoficjalnie przyznaje, że nie wie co się dzieje. 
Działacze zapewniają, że Nakoulma ma przyjechać do Polski w czwartek. Jednak na opublikowanej wczoraj późnym popołudniem liście aż 30 zawodników, którzy dziś udają się do Zakopanego na pierwszy zimowy obóz, piłkarza z Afryki nie ma.
Nie wiadomo, jak skończy się całe zamieszanie, ale nic dobrego zabrzańskiej jedenastce to nie wróży. "Prezes" to przecież kluczowy gracz śląskiego zespołu. W pierwszej części rozgrywek zdobył dla Górnika 9 bramek i zanotował 6 asyst. Takiego bilansu nie ma w ekstraklasie żaden piłkarz. W czerwcu zawodnikowi kończy się umowa z klubem.
Ponadto, jak podaje dziennik "Sport" Mateusz Zachara dostał jedyną konkretną propozycję, a złożyła ją Celta Vigo. 150 tys. euro to jednak co najmniej trzy razy mniej, niż oczekuje Górnik.

źródło: Fakt / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]