Wieczorek: Strata każdego zawodnika to problem

Odejście Krzysztofa Mączyńskiego to na razie największa "bomba" tego okienka transferowego. Mączyński przechodzi do chińskiego Guizhou Renhe. - Czas pokaże, czy dobrze wybrał - komentuje trener Górnika Ryszard Wieczorek.
Trener Wieczorek nie ukrywa, że odejście Mączyńskiego to kłopot. - Strata każdego zawodnika to problem, a przecież Krzysiu był kapitanem i jednym z liderów zespołu. W spekulacjach o możliwych odejściach naszych zawodników był na dość odległym miejscu. Latem podpisał przecież nowy kontrakt. Skoro jednak ktoś jest zainteresowany i wykłada pieniądze... - mówi.
Czy Mączyński prowadzi sobie w zupełnie nowym środowisku? - Dla nas to może wciąż trochę egzotyczny kierunek, ale odchodzi do czołowego klubu, który jest bardzo dobrze zorganizowany. Chyba mamy trochę zły obraz Azji, bo to przecież bogaty region i sport szybko się tam rozwija. Największym problemem może okazać się dla niego zupełnie inna kultura. Czas pokaże, czy dobrze wybrał - dodaje trener Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]