Krzysztof Mączyński pożegnał się z Górnikiem

- Dziekuję wszystkim, dzięki którym zaistniałem w Górniku. Trenerom i kolegom z zespołu podziękowałem osobiście, dziękuję także zarządowi i kibicom. Możliwość gry w tak wielkim klubie była dla mnie nobilitacją - powiedział na zakończenie swojej 2,5-letniej przygody z zabrzańskim klubem Krzysztof Mączyński. - Na początku były chwile zawahania. Nie była to dla mnie łatwa decyzja, zwłaszcza jeśli chodzi o odległość dzielącą Chiny i Polskę. Z każdym dniem było jednak łatwiej, aż w końcu doszedłem do wniosku, że takich ofert się nie odrzuca. Na transferze korzystam ja, sportowo i finansowo, ale także zarabia Górnik.
- Przez te 2,5 roku spędzone w Górniku bardzo dużo zyskałem. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że był to dla mnie okres bardzo ciężkiej pracy. Ale w końcu po to się trenuje, żeby robić postępy. Wszystko zaprocentowało już w momencie powołania do reprezentacji Polski i debiutu, czym spełniłem swoje marzenie. Teraz robię kolejny krok do przodu, bo Guizhou Renhe to bardzo dobry klub, grający w odpowiedniku europejskiej Champions Leauge. Dostałem szansę i chcę ją wykorzystać. Jestem zadowolony i jednocześnie... bardzo ciekawy tego, co przede mną.
- Życzę chłopakom, by wiosna była w ich wykonaniu udana. Dobre miejsce Górnika na zakończenie sezonu będzie także moim sukcesem.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]