ROW Rybnik chce Wodeckiego

ROW Rybnik zainteresowany jest ściągnięciem do siebie Marcina Wodeckiego. - Rozpoczynam treningi w Górniku i postaram się przekonać sztab trenerski do swojej osoby - mówi jednak piłkarz
Jesień Wodecki spędził w Podbeskidziu. Zagrał w sumie w 16 meczach, w których zdobył 2 bramki. - Po zakończeniu rozgrywek trener Ojrzyński uświadomił mi, że nie widzi mnie w składzie. A jak ktoś kogoś nie chce, to nie ma sensu się tam pchać - podkreśla popularny "Pszczółka". Wczoraj po południu piłkarz, jak pozostali piłkarze z kadry Górnika, przeszedł testy medyczno-wydolnościowe.
Tymczasem chrapkę na szybkiego skrzydłowego ma szukający wzmocnień pierwszoligowy ROW. - Nie chcę się na ten temat wypowiadać. Trenuję i jestem w Górniku, chciałbym grać w ekstraklasie i postaram się wykorzystać swoją szansę - podkreśla.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]