Sobolewski zagra z Widzewem

Jak poinformował sztab medyczny Górnika, Radosław Sobolewski - nieobecny w meczu z Piastem Gliwice wrócił już do zdrowia i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Widzewem Łódź.
Pomocnik Górnika w ubiegłym tygodniu zmagał się z grypą żołądkową, przez co nie mógł wystąpić w meczu z Piastem Gliwice. Jego nieobecność była bardzo widoczna na boisku. - Radek to motor napędowy zespołu, ważna postać nie tylko na boisku, ale i w szatni - powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Widzewem trener Ryszard Wieczorek. - W niedzielę zawodnik wznowił treningi, ale nie czuł się jeszcze najlepiej.
Przed poniedziałkowym treningiem sztab medyczny Górnika zapewnił jednak, że Radek będzie gotowy do gry w meczu z Widzewem i po analizie gry łodzian oraz treningu uda się na przedmeczowe zgrupowanie.
Przypomnijmy, w meczu z Widzewem do składu będzie mógł wrócił również pauzujący za kartki Antoni Łukasiewicz.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]