Nawałka chciał powołać Sobolewskiego

Po meczach ze Słowacją i Irlandią, albo jeszcze nawet między tymi spotkaniami, powróciło pytanie, czy do reprezentacji powinien wrócić ligowiec uchodzący za najsolidniejszego, czyli pomocnik Radosław Sobolewski z Górnika.
Przed zgrupowaniem w Grodzisku Wielkopolskim selekcjoner Adam Nawałka miał zamiar namawiać Sobolewskiego do powrotu do kadry. Tyle że... nie zdążył. Oto kiedy spotkali się jeszcze na treningu Górnika, ale już po ogłoszeniu selekcjonerskiej nominacji przez PZPN, "Sobol" sam przyszedł do trenera, z gratulacjami. Wówczas - jak opowiadał szkoleniowiec - popatrzyli sobie głęboko w oczy, i zanim Nawałka zdołał wyartykułować pytanie, doświadczony pomocnik przecząco pokręcił głową.
Szkoda, bo piłkarza, zwłaszcza kierownika środka pola, z którym zrozumie się bez słów, niezwykle trudno będzie wychować każdemu trenerowi, nie tylko Nawałce.

na podstawie: pilkanozna.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]