Łukasz M. zatrzymany przez policję

Piłkarz Górnika Łukasz M. został zatrzymany przez policję podczas awantury domowej na jednym z łódzkich osiedli. Według świadków Łukasz M. znęcał się nad żoną i jej groził. W piątek usłyszał prokuratorskie zarzuty. Grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Zawodnik został zatrzymany na osiedlu Retkinia. 

- Usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną. Po przesłuchaniu prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Trwa postępowanie dowodowe w tej sprawie - wyjaśnia "PS" Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Raz na dwa tygodnie zawodnik musi stawić się w komisariacie.

O tym, że do takiej sytuacji może dojść, mówiło się w Łodzi od dawna. Zawodnik mieszkał w Zabrzu, a jego partnerka w Łodzi. Ponoć Łukasz M. podejrzewał żonę o kontakty z innym mężczyzną. Znajomi zawodnika twierdzą, że dowiedział się o tym kilka tygodni temu.

Pomocnika czeka teraz rozprawa. "Przegląd Sportowy" kontaktował się z działaczami Górnika, ale włodarze klubu odmówili komentarza w tej sprawie. "PS" usłyszał tylko, że są zaskoczeni zaistniałą sytuacją. Piłkarza raczej zabraknie w kadrze meczowej na spotkanie ligowe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

W obecnym sezonie M. rozegrał 16 spotkań w ekstraklasie i zdobył dwie bramki.


źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]