Czy Górnik zdoła zatrzymać rozchwytywanych piłkarzy?

Już za kilka tygodni kończą się kontrakty kilku piłkarzom Górnika. Działacze zabrzan muszą reagować bardzo szybko, jeśli chcą zatrzymać w klubie czołowych zawodników...
Jak mówią przepisy - pół roku przed zakończeniem kontraktu zawodnicy mogą swobodnie negocjować z innymi klubami. W taki sposób Górnik Zabrze stracił Michała Pazdana, który odszedł do Jagiellonii i Adama Marciniaka, dziś zawodnika Cracovii. 
W obecnym sezonie sprawa jest jeszcze trudniejsza. Jedynie do czerwca obowiązują kontrakty Prejuca Nakoulmy, Pawła Olkowskiego, Radosława Sobolewskiego i Mateusza Zachary. Wszyscy stanowią na dzień dzisiejszy o sile ognia Górnika.
Najciężej będzie zatrzymać w klubie "Prezesa". Wydaje się, że reprezentant Burkina Faso może odejść z Zabrza już zimą. Wtedy klub zarobiłby kilkaset tysięcy euro.
W najbliższym czasie nowych ofert kontraktu mają wysłuchać Paweł Olkowski i Mateusz Zachara.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]