Górnik postawi na Matusza Kuchtę

W zabrzańskiej drużynie nie tylko zmienił się trener bramkarzy. Jak udało się dowiedzieć gazecie "Fakt" zimą z Górnika ma odejść Norbert Witkowski, a numerem dwa ma zostać utalentowany Mateusz Kuchta.
Nowy sztab szkoleniowy, to i nowe porządki. Mateusz Sławik, który zastąpił Jarosława Tkocza zimą będzie pracował z innymi golkiperami niż teraz. Według informacji "Faktu" Górnik pożegna Norberta Witkowskiego. Były bramkarz Arki sezon rozpoczął jako numer jeden. Fatalny występ w derbach przeciwko Ruchowi sprawił, że usiadł on na ławce, ustępując miejsca Pavelsowi Steinborsowi.
W Zabrzu chcą by zmiennikiem Łotysza został Mateusz Kuchta. 17-latek, który gra w reprezentacji Polski dla lat 19, jest uznawany za wielki talent. Działacze Górnika marzą, że gdy tylko pokaże się w ekstraklasie z dobrej strony, uda się go sprzedać za niezłe pieniądze. Tak jak Łukasza Skorupskiego, który w tym roku odszedł do włoskiej Romy.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]