Olkowski, Kosznik i Mączyński przed szansą debiutu w reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski zadebiutuje dziś pod wodzą nowego selekcjonera Adama Nawałki w meczu towarzyskim ze Słowacją we Wrocławiu. Przed szansą debiutu w narodowych barwach staną trzej piłkarze Górnika: Paweł Olkowski, Rafał Kosznik i Krzysztof Mączyńki.
Szansę występu od pierwszej minuty będzie miał Rafał Kosznik, w którym Nawałka widzi potencjał na nowego lewego obrońcę. Na pozycję, która od lat kojarzy się przeważnie ze wstydem. 
– Nie przyjechałem na zgrupowanie kadry przez znajomości, czy za piękne oczy. Zamierzam udowodnić to na boisku, jeśli tylko trener da mi szansę – powiedział defensor Górnika.
Innym piłkarzem, także debiutantem, który z Górnika może pojawić się na boisku w wyjściowym składzie jest Paweł Olkowski. Już kilka miesięcy temu na łamach "Faktu" bardzo ciepło wypowiadał się o nim Łukasz Piszczek - etatowy prawy obrońca, który dopiero dochodzi do siebie po operacji biodra.
– Często oglądam mecze Górnika Zabrze, bo jestem ich fanem. Podoba mi się Olkowski, fajnie sobie radzi. Zaznaczam, że to tylko moje zdanie. Do powołań nie zamierzam się wtrącać – mówił piłkarz BVB, którego słowa nie wpłynęły na Waldemara Fornalika. Powołał go dopiero Nawałka.

na podstawie: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]