Oświadczenie wszystkich grup kibicowskich Górnika Zabrze w sprawie trenera Ryszarda Wieczorka

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie zarządu Górnika Zabrze i trenera Ryszarda Wieczorka z przedstawicielami kibiców.
W trakcie spotkania ustalono, że Ryszard Wieczorek, nowy trener Górnika Zabrze otrzymuje od przedstawicieli kibiców 14-krotnego mistrza Polski poparcie oraz kredyt zaufania, ponieważ zależy nam na dobrej współpracy i atmosferze wokół Klubu. 
Tym samym, apelujemy do wszystkich kibiców Górnika Zabrze o wstrzymanie się od negatywnych komentarzy i opinii w sprawie podjęcia pracy trenera Ryszarda Wieczorka w naszym klubie. Jeśli wspólnie stworzymy odpowiednią atmosferę wokół pracy trenera i zawodników, możemy walczyć o najwyższe cele sportowe w obecnym sezonie. Pamiętajmy wszyscy, iż Górnik nie zginie, dopóki gramy w jednej drużynie...

Ze sportowym pozdrowieniem,
Grupy kibicowskie Górnika Zabrze

źródło: gornikforum.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]