Forum
 

Sonda: Kibice wybraliby Fornalika na trenera Górnika. A czy chcieliby Wieczorka?

Zakończyliśmy naszą sondę, która trwała od 28 października, a pytanie brzmiało "Kto powinien zostać nowym trenerem Górnika?" Wybraliśmy dziesięciu kandydatów i na ponad 4200 oddanych głosów 33% (1409 głosów) otrzymał były selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik. Na drugim miejscu znalazł się Tomasz Wałdoch (19%), a na trzecim Michał Probierz (16%). Jerzy Brzęczek, który wczoraj poinformował, że trenerem Górnika nie zostanie otrzymał 10% głosów. 
Teraz największym faworytem mediów do objęcia posady szkoleniowca Górnika jest Ryszard Wieczorek. Dla 51-letniego trenera byłby to powrót do klubu po niespełna pięcioletniej przerwie. Odchodził w sezonie 2008/09. Decydująca była wtedy porażka z Legią w Zabrzu (0:3). Czy kibice Górnika chcą trenera, który został zwolniony po czterech kolejkach? Zastąpił go wtedy Henryk Kasperczak, a na koniec sezonu Górnik spadł z ligi. Zapraszamy do głosowania w nowej sondzie, która znajduje się na tutaj.


Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online