Forum
 

"To już przesądzone". Ryszard Wieczorek będzie nowym trenerem Górnika

Za kilka dni pierwszy trening Górnika Zabrze poprowadzi Ryszard Wieczorek. Szkoleniowiec poinformował już swoich współpracowników w Energetyku ROW Rybnik, że odchodzi do Zabrza - czytamy w "Sporcie".
Początkowo największe szanse na objęcie tej funkcji miał Waldemar Fornalik. Były selekcjoner przystąpił do rozmów, ale ostatecznie odmówił. Mówi się, że ma kontynuować karierę trenerską w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 
Z czasem numerem jeden do zastąpienia Nawałki stał się Jerzy Brzęczek - były gracz Górnika, a obecnie szkoleniowiec drugoligowego Rakowa Częstochowa. Ostatecznie jednak i ten pomysł upadł. - Górnik potrzebuje w tej chwili bardziej doświadczonego trenera. Brzęczek to dobry kandydat, ale na tę chwilę Wieczorek jest lepszy - mówi informator "Sportu" z Urzędu Miasta w Zabrzu.
Wieczorek jest obecnie szkoleniowcem pierwszoligowego Energetyka ROW-u Rybnik. "Sport" podkreśla, że jego odejście do Górnika "jest przesądzone". W czwartek Wieczorek poinformował o tym swoich najbliższych współpracowników.
Nowy szkoleniowiec Górnika ma zostać oficjalnie zaprezentowany we wtorek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online