Forum
 

Nawałka: Górnik pozostanie w moim sercu

- Rozpoczynam pracę jako selekcjoner i tylko to się dla mnie liczy. Jestem dumny, że byłem cztery lata trenerem Górnika Zawsze i klub pozostanie w moim sercu. To już jednak historia - powiedział na swojej pierwszej konferencji prasowej w roli selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski Adam Nawałka. - Jeśli Górnik wystąpi o to, abym wspierał go jako doradca sztabu szkoleniowego, to zgodzę się. Jestem bowiem wdzięczny za 4 lata - zastrzegł Nawałka. 
- Nie będę natomiast komentował słów prezesa Jankowskiego odnośnie mojej pracy z reprezentacją. Rozmawiałem z właścicielami klubu i to po tych rozmowach zapadły ostateczne ustalenia - zdradza.
Niewykluczone, że w sztabie kadry oprócz Bogdana Zająca i Jarosława Tkocza znajdą się kolejni współpracownicy Nawałki z Roosevelta. - W późniejszym terminie ogłoszę pozostałych członków sztabu kadry - powiedział.

źródło: Gazeta Wyborcza / PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online