Forum
 

Do końca tygodnia poznamy nowego trenera Górnika?

Trwają gorączkowe poszukiwania nowego trenera dla Górnika. Zabrzanie złożyli już ofertę byłemu selekcjonerowi Waldemarowi Fornalikowi, ale ten poprosił on o kilka dni do namysłu. - Do końca tygodnia wszystko powinno się wyjaśnić - zdradził Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent miasta, które jest właścicielem Górnika. - Skontaktowaliśmy się jednak nie tylko z trenerem Fornalikiem. Łącznie prowadzimy negocjacje z kilkoma osobami - dodaje Lewandowski, który ma świadomość tego, że Fornalik do końca roku pobiera pensję ze związku i być może dopiero w styczniu będzie mógł przejąć obowiązki trenera. - Nie wiem jak długi odpoczynek planuje trener Fornalik, a kwestia jego pensji w związku nie powinna być większym problemem - kwituje Lewandowski.
Być może, ale to tylko czysta spekulacja, Górnik w zamian za oddanie Nawałki do kadry zyskał zapewnienie PZPN, że Fornalik nie straci pensji listopadowej i grudniowej mimo podjęcia pracy w Zabrzu.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online