Forum
 

W meczu z Lechem Górnika poprowadzi Bogdan Zając

Jeśli niedzielny mecz z Lechem Poznań się odbędzie, to Górnika poprowadzi Bogdan Zając. PZPN nie zgodził się bowiem na pracę selekcjonera Adama Nawałki na dwóch etatach.
Działacze Górnika oglądając wtorkową konferencję nowego selekcjonera kadry przecierali oczy ze zdumienia. Liczyli na to, że Nawałka dostanie od prezesa Zbigniewa Bońka zgodę na prowadzenie klubowej drużyny w 15. kolejce. Przeliczyli się i szybko wymyślili plan awaryjny. Nawałka przygotuje drużynę do spotkania z Lechem (o ile nie zostanie ono odwołane z powodu żałoby narodowej, bo w niedzielę ma się odbyć pogrzeb Tadeusza Mazowieckiego), ale z ławki będzie nią kierował jego dotychczasowy asystent Zając, który za chwilę także będzie na etacie w PZPN.
- Zarząd Górnika chce, aby Adam Nawałka został w klubie aż do czasu znalezienia nowego trenera. Chcemy, aby Nawałka był trenerem-koordynatorem - powiedział w TVN24 Jerzy Mucha, rzecznik klubu Górnik Zabrze.
Trener-koordynator miałby pomagać Bogdanowi Zającowi, obecnemu asystentowi, w pracy, podczas gdy władze Górnika szukałyby jego następcy.

źródło: Przegląd Sportowy / TVN24Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online