Forum
 

Przybylski: Przegraliśmy po naszym błędzie

Osłabiony brakiem trzech podstawowych zawodników Górnik nie zdołał pokusić się o kolejne zwycięstwo i w potyczce z Cracovią schodził z boiska pokonany.
Przeciwko "Pasom" zabrzanie nie zagrali najlepszych zawodów. Mecz przegrali niejako na własne życzenie. - Bramka padła po naszym błędzie. Ogólnie nie za bardzo na boisku nasza gra wyglądała jak miała wyglądać. Takie mecze, w których nic nie wychodzi - trzeba remisować. A nam i do tego czegoś zabrakło - przyznaje Mariusz Przybylski, pomocnik zabrzan.
- W poprzednich meczach naszą siłą były akcje oskrzydlające, po których strzelaliśmy bramki. W meczu z Cracovią nie potrafiliśmy wymienić kilku dokładnych podań, żeby dojść do czystej sytuacji strzeleckiej. Trudno było przegrywając ten mecz zremisować, kiedy nie umieliśmy stworzyć sytuacji, by strzelić bramkę - dodaje zawodnik Górnika.
Zabrzanie rozegrali jeden ze słabszych, jeśli nie najsłabszy mecz w tym sezonie. - Cracovia w tym meczu grała piłką, a my za nią tylko biegaliśmy. To głównie dlatego wynik jest taki, a nie inny - argumentuje gracz drużyny z Roosevelta.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online